Найти
UA   RU
Категорії товарів
 

Бар'єри, Огорожі для дітей від 108 см

Будь ласка, зачекайте. Йде підбір комплектів.

Процес може зайняти деякий час.

Точного розміру не знайдено. Додатково для кожної огорожі, на сайті ви можете підібрати додаткову секцію і збільшити ширину. Або зверніться за допомогою до менеджера.


Рекомендуємо ознайомитися з правилами підбору дверних огороджень


Основні види огорож

Типи кріплення

Як правильно підібрати огорожі

Як тільки Ваш малюк починає ходити, то виникає небезпека отримання травм і ударів від перебування у небезпечних місцях в будинку таких як сходи, балкон, кухня і т.д. Для того щоб обмежити доступ у такі місця та захистити Вашу дитини були створені спеціальні огорожі, які встановлюються в дверний проріз між кімнатами або на сходи. Також дверні огорожі послужать для обмеження доступу до дитини домашніх тварин, в разі необхідності. І для того щоб правильно обрати відповідні дитячі огорожі необхідно враховувати основні моменти.

Основні види огорож

  • Огорожі статичні (з фіксованою шириною для дверних пройомів), в таких випадках ви повинні чітко знати розмір вашого дверного отвору.
  • Огорожі розкладні, встановлюються в дверний отвір, вони легко складаються гармошкою і їх зручно брати з собою в поїздку, наприклад, для поїздки за місто або в інше місто на відпочинок.
  • Огородження з регульованою шириною, які можна встановлювати як в дверні пройоми, так і на сходи. Вони більш універсальні, за рахунок зміни ширини.

За типом кріплення розрізняють дверні огорожі

  • Огорожі, які кріпляться без свердління стін з використанням розпірок
  • Огорожі зі свердлінням стін, які кріпляться на петлях або спеціальних кріпленнях які монтуються на стіні.

Необхідно вирішити, де саме і в яких випадках Ви хочете використовувати огородження, адже в залежності від місця установки, огорожі мають різні способи кріплення різноманітну конструкцію і матеріал виготовлення.

Необхідно враховувати вік дитини і його силу і активність (діти бувають різні), так як тип кріплення, спосіб закриття огорож, підходять не для кожного віку дітей.

Також деякі огорожі мають додаткові особливості, наприклад можливість встановлювати додаткові секції для розширення огорожі за допомогою додаткових аксесуарів для дитячих огорож. Важливо знати тип відкриття хвіртки: в одну або обидві сторони, і обрати як Вам буде зручніше. Деякі огорожі мають доводчик, для автоматичного закриття хвіртки або підсвічування для використання огорож в темний час доби.

Підбір дверної огорожі

  1. Виміряйте ширину дверного або сходового отвору куди ви хочете встановити дитячу огорожу. При виборі ширини огорожі слід розуміти що все огорожі регулюються і мають розмір від і до, всі огорожі регулюються по ширині, наприклад від 75-82 см. Відповідно Важливо обирати! таким чином, що б розмір дверного отвору потрапив в діапазон розміру дверного огорожі. Для більш безпечного і надійного кріплення слід встановлювати огорожу в прямокутний отвір. (Мається на увазі якщо у вас є перекіс отвору-трапецієподібна форма.) Установку слід проводити за інструкцією. ✔Введить заміряну ширину отвору в поле підбору - "Ширина огорожі", натисніть підібрати і система підбере всі відповідні огорожі під обраний отвір.
  2. Визначитися з типом кріплення: чи будете Ви використовувати розпірки (без свердління стін) або ж зі свердлінням стін або лутки. Якщо ви використовуєте распорочні болти то слід враховувати на додаткові 1-5 см з кожного боку від регулювання болтів. Для дітей старшого віку безпечніше буде використовувати огорожі зі свердлінням стін, так як розпірки можуть не витримати сильного тиску малюка. Для кріплення на балясину сходи використовують спеціальні Y-кріплення для огороджень. На квадратних балясинах можливий монтаж без Y-кріплень. Якщо Ви плануєте встановлювати огорожу на сходовий пройом, то його слід встановлювати або на останню або на саму верхню сходинку і заміряти ширину цих прорізів ✔Заповніть поле "Тип кріплення". І виберіть пункт "Установка на балясину", якщо монтаж буде проводитися на балясину.
  3. Чи потрібно Вам купувати огорожу з доводчиком чи без. Доводчик служить для автоматичного закривання відкритих дверцят, таким чином Вам не треба турбуватися про те, що Ви забули закрити дверцята дитячої огорожі. ✔Оберіть пункт "Доводчик"
  4. Визначитися з кольором огорожі опираючись з інтер'єру будинку або квартири. І обрати матеріал огорожі: дерево, пластик, метал або поєднання дерева з металом. ✔Даний пункт - "Колір" рекомендуємо сортувати в останню чергу, так як кольорові гами можуть бути в обмеженій кількості при обраній ширині.

Дякуємо вам за вибір інтернет-магазину дитячої безпеки. Тримайте дитину в постійній безпеці і ми Вам в цьому допоможемо.

Ваш регион: